Telefonická konzultácia

Pre koho je služba určená:

Táto služba je ako doplnková pomoc pre pacientov, ktorí chodia do mojej ambulancie čínskej medicíny. Poznám teda ich anamnézu, aktuálny zdravotný stav, aj postup liečby, ktorý sme zvolili. Telefonické konzultácie odporúčam najmä klientom, ktorí za mnou cestujú z väčšej vzdialenosti a medzi jednotlivými návštevami potrebujú prekonzultovať svoj stav, informovať ma o zmenách/progrese v zdravotnom stave, aby sme mohli reagovať operatívne a skôr ako čakať na ďalšie osobné stretnutie. Tiež môžete túto službu využiť ak už navštevujete moju ambulanciu s nejakým zdravotným problémom ale medzitým vám seklo v krku, dostali ste zápal močových ciest alebo iný akútny zdravotný problém, ohľadom ktorého potrebujete radu pri liečbe, výbere bylín alebo výživových doplnkov.

Službu neodporúčam novým pacientom, bez poznania vašej anamnézy a diagnostiky je veľmi nezodpovedné radiť ako postupovať pri liečbe, aké zvoliť metódy, či doplnky. Liečba cez telefón nie je možná. Aj pri banalite ako je kašeľ, potrebujem vedieť veľa vstupných informácií – je to kašeľ dieťaťa či dospelého, je to suchý kašeľ alebo je pacient zahlienený, zateká v spánku alebo pri ležaní, ako dlho trvá, je to kašeľ po chorobe, aké má pridružené príznaky choroba, opakuje sa takýto typ kašľa pravidelne v niektorých ročných obdobiach, čo všetko už pacient skúsil na jeho vyliečenie… ? Ako vidíte, riešenie problému a správnej diagnostiky je oveľa širšia téma ako znesie konzultácia cez telefón. Môžem vám odporučiť 10 príprvkov na zvládnutie kašľa, ale oveľa radšej vám ušetrím peniaze aj zdravie a zvolím presne ten, ktorý sa na váš typ kašľa hodí najviac. Navyše mnohé byliny sú kontraindikované k vysokému krvnému tlaku, cukrovke, či alergiách. Pre nových pacientov s chronickými či akútnymi stavmi preto úprimne odporúčam zvoliť v rezervačnom systéme pri objednávaní sa „prvú návštevu“

Doba trvania: 30 minút telefonicky, v čase objednávky vám zavolám

Suma : 15€, platba vopred na účet, na platbu vás vyzve systém po rezervácii termínu

Odporúčanie: Pri objednávaní termínu mi, prosím, napíšte do poznámky v rezervačnom systéme okruh tém, ohľadom ktorých sa budete chcieť poradiť. Následne pre vás predpripravím informácie alebo linky, aby ste dostali behom tohto času čo najviac informácií.